SUPERSKLEP X THIRTYTWO – JIBB JAM 2018 – KRAKÓW

Dla tych, które w weekend pracowały, pilnie uczyły się do sesji czy najzwyczajniej w świecie nie mogły dojechać, SZYBKA RELACJA damskim okiem i NASZ APEL DO ORGANIZATORÓW IMPREZ SNOWBAORDOWYCH.

Nie mogę odpuścić napisania o tak zajawkowej imprezie jaką jest Supersklep X ThirtyTwo  Jibb Jam! 

OFICJALNA FOTORELACJA <<KLIK>>

20 stycznia w Krakowie obok Forum Przestrzenie spotkała się masa kibiców zajaranych deską, a wśród nich prawie 100 zawodników.  Do rywalizacji podeszło również kilka laseczek! A jak! Niektóre uczące się (ogromne brawa za odwagę, wielbimy Was❤!), niektóre rozwalające system od lat, ale wszystkie łączył ogromny uśmiech na twarzy i fun.

Panował odmienny klimat, niż ten snowparkowy – było jeszcze więcej pozytywnej energii. Żałuję, że dojechaliśmy tak późno i sama nie mogłam spróbować, ale cóż… miałam tego dnia swoje „5 minut” na Pilsku, więc narzekać mi nie wypada 😁


Świetna organizacja, park jak od foremki, zajawkowi speakerzy i ogromna pula nagród. Oj, łatwo było dostać coś na zachętę do dalszej jazdy. Sędziowie doceniali wszystko 😁

Pierwsze miejsce zajął Adam Adamski, drugie – Michał Wróblewski, a trzecie zdobył najmłodszy uczestnik Jibb Jamu – Krzysiu Owczarek.

Nagrodę za Best trick otrzymał Dorian Burczyk za backside 360 do 50-50 na railu.

Kobitki też zostały sowicie nagrodzone za ładowane triczki ❤ M.in. wyróżniona została Agnieszka Rusin. 

Gratulacje !

A czego brakowało?

Na pewno podziału zawodników – podium KOBIETY x podium MĘŻCZYŹNI. Apelujemy dobre zmiany na cześć DZIEWUSZEK! Nie tylko na tych zawodach, ale na każdych innych! GIRLS POWER!

To co? Widzimy się za rok? 💙

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *