Girls Jam – najważniejsze zawody w życiu każdej deskowej dziewczyny

3-4 MARCA 2018 – Girls Jam to wydarzenie, które każda dziewczyna zajarana deską powinna mieć zakreślone czerwonym kółkiem w swoim kalendarzu.


NAJBLIŻSZY GIRLS JAM:

4 – 5 MARCA 2018 W CZARNYM GRONIU

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia odnajdziecie tutaj: Girls Jam vol.5 Winter Edition Ski & Snb


Dziewczyny, jeżeli bierzecie udział w całosezonowym Girls Challenge prowadzonym przez Damska Deska ( więcej tutaj ), to Girls Jam organizowany przez zaprzyjaźniony duet Alinę Trybus i Gosię Śniegórską będzie Waszą 🍒 wisienką na torcie !

KOBIETY CORAZ CZĘŚCIEJ PORZUCAJĄ STEREOTYPY I WYCHODZĄ NA PRZECIW NOWYM WYZWANIOM! Celem Girls Jam’u jest rozwijanie idei sportów ekstremalnych wśród kobiet. Nie chodzi tu o rywalizację i chęć zdobycia kolejnych nagród, ale o aktywnie spędzony czas w gronie ludzi, których łączy wspólna pasja. Dzięki warsztatom i zawodom, dziewczyny poznają podstawy sportów, które mylnie wydają się niebezpieczne i niedostępne.

Girls Jam to czas na stoku, który będziecie długo wspominały. Szkolenia freestyle na snowboardzie (dla narciarek szkolenie freeski również)! Uczycie się razem, wspieracie, dopingujecie i uwierzcie, że na takich wydarzeniach robi się największy postęp!

Po szkoleniach jest czas na zdrową i wesołą rywalizację, czyli zawody na parku! Jeśli dzielnie uczyłaś się trików zadanych przez nas na Girls Challenge Damska Deska to na pewno Twój występ na Girls Jam będzie satysfakcjonujący i kto wie, może to właśnie TY zgarniesz nagrody! Brzmi dobrze, prawda?

MUSICIE TAM BYĆ !

RAMOWY PLAN:

♥ Dzień pierwszy:

10.00 – 11.00 otwarcie Girls Jam’owego biura (na górze snowparku)
11.00 – 13.00 pierwsza tura warsztatów
13.00 – 14.00 przerwa
14.00 – 16.00 druga tura warsztatów

Warsztaty freestylowe na nartach i snowboardzie dla kobiet na każdym poziomie zaawansowania. Wieczorne integracyjne afterparty, losowanie nagród dla uczestniczek warsztatów.

♥ Dzień drugi:

10.00 – 11.00 otwarcie Girls Jam’owego biura (na górze snowparku)
11.00 – 12.00 rozgrzewka
12.00 – 13.00 jam na sekcji jibbowej
13.00 – 14.00 jam na na skoczniach
15.00 ogłoszenie wyników, rozdanie nagród ♥

Peace!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *