KOLEJNE URODZINY

MOJE „DZIECKO” ŚWIĘTUJE 3 LATA!  🎂 

DAMSKA DESKA Mogę spokojnie nazwać ją moim DZIECKIEM. To zabawne, ale nawet słynny bunt dwulatka mamy za sobą – dokładnie moment, w którym uległam kontuzji kręgosłupa i moja zajawka na chwilę ucichła (więcej o tym pisałam tutaj). Przetrwałam i to, pomimo, że kręgosłup nadal wymaga ode mnie cierpliwości i boli po wysiłku, to wiem, że najgorsze jest za mną, a ja buduję na nowo!

Co ten rok przyniósł? Hmmm… Podium w Banked Slalomie, mnóstwo satysfakcjonujących godzin pracy z uczniami na stoku, wiele słonecznych śniegowych dni. A po kontuzji kolejne szlify na wake’u za motorówką, podtopienia na kajcie i nowa pasja do jazdy na rowerze szosowym… 🙂 I oczywiście ruszyła nasza coroczna akcja Girls Challenge Damska Deska 2017/2018 (więcej o zabawie tutaj )! I mam jeden potężny projekt w trakcje realizacji. O nim, wkrótce.

Od pechowego kontuzyjnego marca czekało mnie wiele wyrzeczeń, wiele zmian, mnóstwo czasu w rozmyślaniach „CO BY TU…”. Aż wydumałam!

W październiku podjęłam decyzję o zatrudnieniu hmmm… NIANI! Oleczka, wybacz, że tak Cię nazwałam, ale tak właśnie mogę porównać to, kiedy określam DD jako moje dziecko. Haha!

Ola Tomalczyk stanęła u mojego boku jako AMBASADORKA Damskiej Deski (więcej o NIEJ tutaj ) i wierzę, że nasza współpraca będzie kwitła długie lata. Fajnych i zajawkowych ludzi się po prostu wyczuwa na kilometr! Ta dobra dusza jeszcze wiele dobrego zrobi dla świata damskiego snowboardu!

Jak zawsze chcę ogromnie podziękować sponsorom i partnerom za wsparcie, współpracę i przede wszystkim dzielenie się zajawką! Nie tylko przy realizacji Girls Challenge, ale każdego deskowego dnia!
GIRLS JAM | B. Loves Plates | Wolface | Brain Inside | Shred For Life | snowboardowy.plPilsko SnowKite | TIGER Snowpark – Czarny Groń | dziurawdesce.pl |

Jeśli chcecie po oglądać pierwsze projekty strony, jak zaczynałam i jak miało wyglądać logo DD to odsyłam tutaj.

A na koniec zostawiam to co NAJWAŻNIEJSZE – WY!

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM CZYTELNIKOM I WAM, DESKOWYM DZIEWCZYNOM ! Dziękuję za to, że poszerzacie grono zajawkowych riderek, a ja wiem, że wszystkie nasze wysiłki i starania nie idą na marne. Poznałam przez ten rok kolejne cudowne kobiety! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *